logo-200

Mentoring 1:1

Przestrzeń indywidualna

Zapraszam w 4 miesięczną indywidualną, głęboką i intensywną przestrzeń pracy ze mną 1:1.

Jest to najbliższy sposób pracy ze mną, gdzie ja towarzyszę Ci oraz wspieram Cię całą moją wiedzą i doświadczeniem.

Podczas naszej wspólnej pracy jestem dla Ciebie dostępna podczas naszych spotkań oraz poza nimi, zgodnie z Twoimi potrzebami.

Razem z całą grupą jesteś w przestrzeni warsztatu „Moje Wewnętrzne Dziecko”. 

Nasze sesje mogą być związane z tematem warsztatu, a także z każdym dowolnym, który na dany moment będzie ważny dla Ciebie.

*Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

„Zosia jest dla mnie w pracy terapeuty wzorem tego, jak kierować się duszą i sercem, a przy tym być bardzo profesjonalną i uważną.
W relacji terapeuta-klient, jest niedościgniona we wspieraniu otwierania emocji, przyjmowania ich jakimi są oraz integrowania ich w mozaikę życia.”

Ewa Jabłońska

„Kiedy myślę o pracy z Zosią to przychodzi mi na myśl jej skuteczność. Bez narzucania niczego, co nie moje, z delikatnością i w odpowiednim tempie. Czuję się słyszana, traktowana z uważnością. Wiedza i doświadczenie pozwalają jej tworzyć bezpieczne dla klienta środowisko zmiany. Polecam serdecznie.”

D.

Dlaczego chcę Ci towarzyszyć

Pragnę widzieć świat, w którym nasze Wewnętrzne Dzieci są zaopiekowane. W którym otwierają się na miłość, dają miłość i otrzymują miłość. Odzyskują zaufanie do siebie, ludzi i życia. Otwierają się na radość i przyjemność w życiu. Dużo się śmieją, przytulają i patrzą oczami pełnymi zachwytu.

Kiedyś usłyszałam słowa ‘’ wojny to zemsta niekochanych dzieci’’. Bo wojna, którą toczymy w nas, przenosimy na świat zewnętrzny. Dlatego ta praca jest tak ważna, tak głęboka i transformująca, nie tylko dla nas samych… Gdy widzisz kogoś pełnego nienawiści, pamiętaj, że on przede wszystkim nienawidzi siebie. Niszcząc innych, próbuje niszczyć siebie.

Pragnę żyć w świecie, w którym ukochiwanie siebie, swojego Wewnętrznego Dziecka, po trudnym dzieciństwie, będzie wręcz obowiązkiem w dorosłym życiu. Gdzie będziemy w tym wspierani i zachęcani do tego przez tych, którzy są obok nas.

Pragnę widzieć świat pełen ludzi, którzy mają odwagę popatrzeć na swoje rany i przejmują odpowiedzialność, aby o nie zadbać. Którzy kochają pomimo lęku, który widzą jaką drogę przeszli i doceniają siebie za to, ufają sobie i dbają o siebie.

Bo od relacji z nami samymi zależy relacja z innymi. Jak mamy dbać o innych, gdy nie jesteśmy nauczeni dbania o siebie? Jak mamy czuć się bezpiecznie z innych, gdy nie czujemy się tak w relacji z samym sobą?

Ukochajmy w końcu tą najważniejszą, najdroższą część nas samych.

Somatic Experiencing

Dlaczego praca ze mną

Dorastałam w domu z bardzo trudną historią. Nie było w nim za dużo miejsca na szczęście, beztroskę i radość bycia dzieckiem. Potrzebowałam być odpowiedzialna i stać się „dorosła’’ bardzo wcześnie. Wiem, jak to jest mieć trudne dzieciństwo i wiem jak ogromny wpływ ma to na nasze późniejsze życie.
Wiem, jak dużo bólu może czuć nasze Wewnętrzne Dziecko, jak może być głodne miłości i ciepła, jakie strategie przetrwania potrafi mieć, aby bronić się przed bólem.. Gdy z różnego powodu niewidziane i niekochane, nie umie być beztroskie i szczęśliwe.

Droga do samej siebie zajęła mi wiele lat, to była bardzo konfrontująca droga… ale teraz umiem już zadbać o potrzeby mojej Wewnętrznej Dziewczynki. Potrafię się nią opiekować, dać jej poczucie bezpieczeństwa i miłość. To jest możliwe również dla Ciebie, możesz się tego nauczyć. Przeszłam tę drogę i nadal nią idę, a teraz całe zdobyte doświadczenie, wiedzę i narzędzia mogę przekazać Tobie.

Ogromnie cenie sobie pracę z Wewnętrznym Dzieckiem, ponieważ zmieniła głęboko moje własne życie i wiem, że jest to możliwe też dla Ciebie. Ta praca jest bardzo skuteczna, ja sama jestem tego przykładem, ale też bardzo ważne jest, aby nie być w niej samej.

Będziemy to robić razem, w grupie, dołącz do nas i pozwól mi towarzyszyć Ci w Twojej własnej drodze Ukochiwania tej małej Istoty w Tobie.

Obejmowanie siebie

W życiu każdego z nas nadchodzi taki moment w którym, potrzebujemy uświadomić sobie, że nasze dzieciństwo się skończyło i nikt, nigdy w naszym dorosłym życiu nie będzie w stanie dać nam tego, czego nie otrzymaliśmy jako dzieci od naszych rodziców. Od teraz tylko my możemy otulić to nasze niekochane, niewidziane, wykorzystywane czy manipulowane Wewnętrzne Dziecko. To jest nasza praca do wykonania.

To bardzo ważny moment, nad którym warto się pochylić. Dotknąć go. Opłakać. Uznać swój żal, rozczarowanie, niesprawiedliwość, niezgodę. Poczuć go do końca.

Od tego momentu możemy wyruszyć dalej, na spotkanie samego siebie. To taki magiczny moment w którym, tak naprawdę dorastamy. Przestajemy oczekiwać już od innych ludzi, aby wypełnili naszą pustkę czy zajęli się naszymi niespełnionymi potrzebami z dzieciństwa. Nie wierzymy już w bajki o księciu czy księżniczce, który/a pokocha nas tak bardzo, że uleczy wszystkie nasze zranienia. Przestajemy handlować swoją energią, aby zaskarbić sobie akceptacje i miłość.

Stajemy się dorosłymi osobami, które teraz mogą przejąć pełną odpowiedzialność za swoje życie. Uświadamiamy sobie, że to od nas zależy jak będzie ono wyglądać. Od nas i od naszej relacji ze sobą i z tą częścią w nas którą nazywamy Wewnętrznym Dzieckiem.

Wewnętrzne Dziecko warsztat

„Pracę z Zosią mogę z całego serca polecić osobom, które doświadczają kryzysu psychicznego i emocjonalnego. Jej wrażliwość, zaangażowanie i prowadzenie daje przestrzeń na spotkanie się z własnymi emocjami i doznaniami w poczuciu wsparcia i obecności z jej strony.”

Izabela Cichocka

„Polecam Zosię z całego serca, energia Zosi i jakość prowadzonych sesji pomogła mi skontaktować się ze swoją wewnętrzną wrażliwością i miękkością, która jest tak ważna dla mnie. Nowa zdobyta świadomość otworzyła mi oczy i pomogła kierować sytuacjami dokonując najlepszego dla mnie WYBORU. Dziękuję.”

Małgorzata Nowicka

Informacje praktyczne

INWESTYCJA:

Mentoring 1:1 (4-miesięczny) & Moje Wewnętrzne Dziecko. 

2000 € płatne w całości lub w 4 ratach po 555 € miesięcznie.
*2500 € (po 27.01.2023) płatne w całości lub w 4 ratach po 655 € miesięcznie.

 
TERMIN:
4- miesięczna przestrzeń (od daty pierwszego indywidualnego spotkania).
 
 
DODATKOWE INFORMACJE:
kontakt@zofiarybczak.com
 

Zofia Anna Rybczak

Terapeutka traumy metodą Somatic Experiencing, terapeutka pracy z ciałem, Zen Coach, Life Coach, nauczycielka Vedic Art (twórczej metody odkrywania swojego potencjału i życiowego celu), Art Therapy Life Coach, trenerka rozwoju osobistego.

Od wielu lat oferuje sesje indywidualne na żywo/online, prowadzi warsztaty terapeutyczno-rozwojowe, kręgi kobiet oraz medytacje w Polsce, w Holandii oraz online.

Łączy mądrość dawnych kultur z najnowszymi odkryciami i metodami naukowymi tak, aby klient jak najpełniej dotarł do poczucia własnej mocy i sprawczości, odnalazł radość i harmonię w życiu.

Wykorzystuje różne nurty pracy z ciałem i ze świadomością ciała, terapię traumy somatic experiencing, szamanizm, ustawienia, pracę z cieniem, archetypy, zen coaching, focusing, porozumienie bez przemocy (NVC), coaching koaktywny, metodę Lowen’a, podejście dociekania Diamond Approach (A.H. Almaas), medytacje i inne.

ZOBACZ WIĘCEJ

All right reserved Zofia Rybczak 2022