logo-200

Warsztat: Moje wewnętrzne dziecko

127,00 

O tym kursie:

Praca z Wewnętrznym Dzieckiem jest o głębokim pokochaniu siebie. O odzyskaniu poczucia bezpieczeństwa oraz zaufania do siebie, ludzi i świata. Jest o wybaczeniu sobie, przeświadczeniu, że jestem wartościową osobą. O czułości do siebie i bliskości ze sobą. Odzyskaniu dostępu do radości, spontaniczności, ciekawości świata i odwagi sięgania po swoje marzenia. Pozwoleniu sobie na dawanie i otrzymywanie miłości.

My sami,  już jako dorosłe osoby, możemy  zadbać o swoje Wewnętrzne Dziecko i dać mu to, czego kiedyś nie otrzymaliśmy od naszych opiekunów. Możemy stać się najlepszym rodzicem dla naszej Wewnętrznej Dziewczynki/Wewnętrznego Chłopca. Utulić je, ukochać, zatroszczyć się o nie. Możemy nakarmić się miłością, uważnością, możemy poczuć się zobaczeni, usłyszani, zaakceptowani, tacy jacy jesteśmy. Możemy dać sobie to, co oczekujemy, że da nam świat i inni ludzie. Nie musimy już chodzić głodni i spragnieni bycia ważnymi dla kogoś. Nie musimy już nikogo prosić o miłość i akceptację. Możemy napełnić swoje puste miejsca, naszą własną uwagą i miłością. I z tego miejsca, zadbania o siebie i o swoje dziecięce potrzeby, możemy wyjść do świata, wchodzić w relacje, uczyć się dawać i brać w kontakcie z innymi. W dorosły, harmonijny sposób.

Praca z Wewnętrznym Dzieckiem jest podstawą i bazą na drodze powrotu do siebie. Jest tą najbardziej owocną  w rozwoju osobistym. Najbardziej karmiącą i zbliżającą nas do samych siebie. Niezbędną na drodze do naszego spełnionego życia